Сходи з каменю

Створення сходів з каменю може додати вашому будинку неповторний характер та розкішний вигляд. Камінь – це надійний та довговічний матеріал, який не тільки виглядає елегантно, але й може витримати значні навантаження. Наша компанія пропонує широкий вибір каменю для створення сходів, що відповідають найвищим стандартам якості та дизайну.

From above of spiral stairway with marble steps and metal railings with decorative elements located in modern light building with window

Сходи з мармуру

Сходи з мармуру – це не тільки естетично привабливий вигляд, але й довговічність та міцність. Мармур є натуральним каменем, який відрізняється своєю високою стійкістю до зносу, тому сходи з мармуру будуть виглядати як нові на протязі багатьох років. Крім того, мармур є легким у догляді, що робить його ідеальним матеріалом для сходів в будь-якому інтер’єрі.

Сходи з граніту

Сходи з граніту – це не тільки вражаючий вигляд, але й довговічність та стійкість до зносу. Граніт – це один з найтвердіших матеріалів, який добре переносить важкі навантаження та не вимагає особливого догляду. Крім того, граніт є непористим матеріалом, що робить його дуже міцним та стійким до впливу води, хімікатів та інших агресивних факторів.

rhema-kallianpur-jbJ-_hw2yag-unsplash

Під кожного клієнта ми готуємо індивідуальні рішення

Кожний заказ є ексклюзивним, тому потребує часу, та конструктивного діалогу, враховуючи всі нюанси в обробці кам’яних матеріалів.

Ми дотримуємося найкращих практик

Розробка кожного продукту є системою дизайнерських рішень та технологічних аспектів, що в свою чергу формують ексклюзивний продукт, єдиний в своєму виді.

Камінь

Камінь в інтер’єрі – це елегантний спосіб створити затишну та теплу атмосферу в будь-якому приміщенні. Він може використовуватись як центральний елемент кімнати, додаючи до неї шарму та стилю, а також забезпечуючи додаткове джерело тепла.

ТОВАРИ

Каталог інтер’єрного каменю – це незамінний інструмент для створення стильного та елегантного дизайну вашого будинку або офісу. В ньому ви знайдете різноманітні види каменю, які дозволять створити неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні.

Контактна форма

Є питання ? Заповніть нашу форму

Часті запитання

Наша компанія пропонує широкий діапазон розмірів та форм виробів з каменю, що задовольнять потреби будь-якого клієнта.

Середня ціна за квадратний метр виробів з каменю залежить від виду каменю та складності виробу. Зазвичай вона коливається від $50 до $200.

Ми використовуємо різні методи обробки каменю, залежно від виду каменю та проекту. Серед них – різьблення, полірування, гальванічна обробка та інші.

 

Терміни виготовлення та доставки нашої продукції залежать від складності проекту та кількості виробів. Зазвичай це займає від 2 до 6 тижнів.

 

Так, ми пропонуємо програму лояльності та знижки для постійних клієнтів, які залежать від обсягу замовлення та частоти покупок.