Стільниці з граніту

Гранітні стільниці є дуже міцними і зносостійкими, тому їх використання в кухні може забезпечити довговічність та відмінний вигляд протягом багатьох років. Крім того, граніт має широкий спектр кольорів та візуальних текстур, що дозволяє підібрати матеріал для будь-якого дизайнерського проекту ванної чи кухні.

Гранітні стільниці мають дуже високу міцність і відмінну стійкість до подряпин, сколів та інших пошкоджень. Вони також менш пористі, що робить їх більш стійкими до плям та забруднень, порівняно з мармуровими стільницями. Крім того, граніт має широкий вибір кольорів та малюнків, що дозволяє створювати різноманітні дизайнерські рішення.

Галерея

Ознайомтеся з готовими гранітними стільницями в нашій галереї, які можуть бути повторно виготовлені для вас. Але, якщо ви хочете створити унікальний дизайн, заповніть форму зворотного зв’язку.

Під кожного клієнта ми готуємо індивідуальні рішення

Кожний заказ є ексклюзивним, тому потребує часу, та конструктивного діалогу, враховуючи всі нюанси в обробці кам’яних матеріалів.

Ми дотримуємося найкращих практик

Розробка кожного продукту є системою дизайнерських рішень та технологічних аспектів, що в свою чергу формують ексклюзивний продукт, єдиний в своєму виді.

Камінь

Камінь в інтер’єрі – це елегантний спосіб створити затишну та теплу атмосферу в будь-якому приміщенні. Він може використовуватись як центральний елемент кімнати, додаючи до неї шарму та стилю, а також забезпечуючи додаткове джерело тепла.

ТОВАРИ

Каталог інтер’єрного каменю – це незамінний інструмент для створення стильного та елегантного дизайну вашого будинку або офісу. В ньому ви знайдете різноманітні види каменю, які дозволять створити неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні.

Контактна форма

Є питання ? Заповніть нашу форму

Часті запитання

Наша компанія пропонує широкий діапазон розмірів та форм виробів з каменю, що задовольнять потреби будь-якого клієнта.

Середня ціна за квадратний метр виробів з каменю залежить від виду каменю та складності виробу. Зазвичай вона коливається від $50 до $200.

Ми використовуємо різні методи обробки каменю, залежно від виду каменю та проекту. Серед них – різьблення, полірування, гальванічна обробка та інші.

 

Терміни виготовлення та доставки нашої продукції залежать від складності проекту та кількості виробів. Зазвичай це займає від 2 до 6 тижнів.

 

Так, ми пропонуємо програму лояльності та знижки для постійних клієнтів, які залежать від обсягу замовлення та частоти покупок.