Стільниці для кухні

Встановлення кам’яної стільниці на кухні – це вибір практичності та довговічності, оскільки камінь є стійким до подряпин, зносу та тертя, і забезпечує прекрасний вигляд протягом багатьох років. Крім того, кам’яна стільниця є гігієнічною та легко чиститься, забезпечуючи здорове та безпечне середовище для готування їжі.

Нижче ви можете ознайомитись зі стільницями для кухні, які ми розробляли. Виберіть те, що вам до вподоби, або зверніться до нашого менеджера, щоб замовити унікальний продукт, створений спеціально для вас.

Галерея

Запрошуємо ознайомитись з нашим портфоліо нижче, де ви можете вибрати з наших готових робіт, або замовити індивідуальний дизайн у співпраці з нашим менеджером.

 

Під кожного клієнта ми готуємо індивідуальні рішення

Кожний заказ є ексклюзивним, тому потребує часу, та конструктивного діалогу, враховуючи всі нюанси в обробці кам’яних матеріалів.

Ми дотримуємося найкращих практик

Розробка кожного продукту є системою дизайнерських рішень та технологічних аспектів, що в свою чергу формують ексклюзивний продукт, єдиний в своєму виді.

Камінь

Камінь в інтер’єрі – це елегантний спосіб створити затишну та теплу атмосферу в будь-якому приміщенні. Він може використовуватись як центральний елемент кімнати, додаючи до неї шарму та стилю, а також забезпечуючи додаткове джерело тепла.

ТОВАРИ

Каталог інтер’єрного каменю – це незамінний інструмент для створення стильного та елегантного дизайну вашого будинку або офісу. В ньому ви знайдете різноманітні види каменю, які дозволять створити неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні.

Контактна форма

Є питання ? Заповніть нашу форму

Часті запитання

Наша компанія пропонує широкий діапазон розмірів та форм виробів з каменю, що задовольнять потреби будь-якого клієнта.

Середня ціна за квадратний метр виробів з каменю залежить від виду каменю та складності виробу. Зазвичай вона коливається від $50 до $200.

Ми використовуємо різні методи обробки каменю, залежно від виду каменю та проекту. Серед них – різьблення, полірування, гальванічна обробка та інші.

 

Терміни виготовлення та доставки нашої продукції залежать від складності проекту та кількості виробів. Зазвичай це займає від 2 до 6 тижнів.

 

Так, ми пропонуємо програму лояльності та знижки для постійних клієнтів, які залежать від обсягу замовлення та частоти покупок.