Стільниці для ванної

Мармурові стільниці у ванній кімнаті додають нотку розкішного і елегантного стилю, який може зробити цей простір більш привабливим та комфортним для користування. Крім того, мармур є дуже міцним матеріалом, що дозволяє зберегти стільницю у хорошому стані протягом багатьох років, що робить його ідеальним вибором для будь-якої ванної кімнати.

Виберіть продукти, які вам сподобалися нижче. Якщо ви не знайшли потрібного товару, залиште нам запит, і ми допоможемо вам знайти бажаний продукт. Співпраця з нами – це надійний спосіб знайти все, що вам потрібно.

Галерея

Перегляньте нашу галерею готових кам’яних стільниць, які вже були виготовлені та встановлені. Якщо ви знайдете тут щось, що вам сподобалось, ми з радістю повторимо цей дизайн для вас. Але якщо ви бажаєте щось більш унікального, будь ласка, зверніться до нашого менеджера і ми з радістю допоможемо вам створити ексклюзивну кам’яну стільницю, яка відповідає вашим потребам.

 

Під кожного клієнта ми готуємо індивідуальні рішення

Кожний заказ є ексклюзивним, тому потребує часу, та конструктивного діалогу, враховуючи всі нюанси в обробці кам’яних матеріалів.

Ми дотримуємося найкращих практик

Розробка кожного продукту є системою дизайнерських рішень та технологічних аспектів, що в свою чергу формують ексклюзивний продукт, єдиний в своєму виді.

Камінь

Камінь в інтер’єрі – це елегантний спосіб створити затишну та теплу атмосферу в будь-якому приміщенні. Він може використовуватись як центральний елемент кімнати, додаючи до неї шарму та стилю, а також забезпечуючи додаткове джерело тепла.

ТОВАРИ

Каталог інтер’єрного каменю – це незамінний інструмент для створення стильного та елегантного дизайну вашого будинку або офісу. В ньому ви знайдете різноманітні види каменю, які дозволять створити неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні.

Контактна форма

Є питання ? Заповніть нашу форму

Часті запитання

Наша компанія пропонує широкий діапазон розмірів та форм виробів з каменю, що задовольнять потреби будь-якого клієнта.

Середня ціна за квадратний метр виробів з каменю залежить від виду каменю та складності виробу. Зазвичай вона коливається від $50 до $200.

Ми використовуємо різні методи обробки каменю, залежно від виду каменю та проекту. Серед них – різьблення, полірування, гальванічна обробка та інші.

 

Терміни виготовлення та доставки нашої продукції залежать від складності проекту та кількості виробів. Зазвичай це займає від 2 до 6 тижнів.

 

Так, ми пропонуємо програму лояльності та знижки для постійних клієнтів, які залежать від обсягу замовлення та частоти покупок.