Підвіконня з каменю

Підвіконня з каменю – це не тільки естетичний елемент, а й практичний вибір для вашого будинку. Камінь має високу міцність та стійкість до впливу навколишнього середовища, що робить його ідеальним матеріалом для зовнішніх та внутрішніх елементів будинку. Крім того, підвіконня з каменю має відмінну термічну ізоляцію, що може допомогти знизити ваші рахунки за опалення.

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Підвіконня з мармуру

Підвіконня з мармуру – це вишуканий та елегантний додаток до вашого інтер’єру. Вони відмінно підходять для будинків з будь-яким стилем та додають затишку та розкіші в будь-якій кімнаті. Крім того, мармур – це дуже міцний та довговічний матеріал, який збереже свій вигляд на протязі багатьох років, тому обираючи підвіконня з мармуру ви можете бути впевнені, що вони будуть служити вам довго та надійно.

 

Підвіконня з граніту

Підвіконня з граніту – це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійне та естетичне рішення для свого будинку. Гранітні підвіконня мають високу міцність та стійкість до зношування, що забезпечує довговічність та надійність в експлуатації. Крім того, граніт є природним матеріалом, який має широкий вибір кольорів та текстур, що дозволяє створювати унікальний дизайн для будь-якого інтер’єру.

 
salt-and-pepper-2

Під кожного клієнта ми готуємо індивідуальні рішення

Кожний заказ є ексклюзивним, тому потребує часу, та конструктивного діалогу, враховуючи всі нюанси в обробці кам’яних матеріалів.

Ми дотримуємося найкращих практик

Розробка кожного продукту є системою дизайнерських рішень та технологічних аспектів, що в свою чергу формують ексклюзивний продукт, єдиний в своєму виді.

Камінь

Камінь в інтер’єрі – це елегантний спосіб створити затишну та теплу атмосферу в будь-якому приміщенні. Він може використовуватись як центральний елемент кімнати, додаючи до неї шарму та стилю, а також забезпечуючи додаткове джерело тепла.

ТОВАРИ

Каталог інтер’єрного каменю – це незамінний інструмент для створення стильного та елегантного дизайну вашого будинку або офісу. В ньому ви знайдете різноманітні види каменю, які дозволять створити неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні.

Контактна форма

Є питання ? Заповніть нашу форму

Часті запитання

Наша компанія пропонує широкий діапазон розмірів та форм виробів з каменю, що задовольнять потреби будь-якого клієнта.

Середня ціна за квадратний метр виробів з каменю залежить від виду каменю та складності виробу. Зазвичай вона коливається від $50 до $200.

Ми використовуємо різні методи обробки каменю, залежно від виду каменю та проекту. Серед них – різьблення, полірування, гальванічна обробка та інші.

 

Терміни виготовлення та доставки нашої продукції залежать від складності проекту та кількості виробів. Зазвичай це займає від 2 до 6 тижнів.

 

Так, ми пропонуємо програму лояльності та знижки для постійних клієнтів, які залежать від обсягу замовлення та частоти покупок.