Каміни

Покупка каміну може стати одним з найважливіших рішень при облаштуванні вашого дому. Варто ретельно обирати матеріал, кольори та форму, щоб камін ідеально вписувався в інтер’єр та став головним акцентом кімнати. Наша компанія пропонує великий вибір каменю різних порід та кольорів, а також допоможе з вибором та професійно встановить камін у вашому домі.

 
Staircase Behind a Fireplace

Каміни з мармуру

Купівля мармурового каміну – це інвестиція в комфорт та елегантність вашого дому. Мармур – це матеріал, що відзначається високою міцністю та стійкістю до вогню, тому камін з мармуру буде служити вам довгі роки. Придбати мармуровий камін від нашої компанії – це зробити правильний вибір, оскільки ми гарантуємо якість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Каміни з інших каменів

У цьому розділі представлені каміни з таких матеріалів як граніт, сланець, пісковик, туф, кварцит та інші. Наші каміни виготовляються відповідно до найвищих стандартів якості та дизайну. Ми пропонуємо каміни різних стилів, включаючи класичні, сучасні та ексклюзивні моделі. Кожен камін, який ми пропонуємо, має свій унікальний характер та неповторний вигляд. Камені різних кольорів та текстур використовуються для створення оригінальних дизайнів, які підійдуть для будь-якого інтер’єру.
Sandstone-Newton

Під кожного клієнта ми готуємо індивідуальні рішення

Кожний заказ є ексклюзивним, тому потребує часу, та конструктивного діалогу, враховуючи всі нюанси в обробці кам’яних матеріалів.

Ми дотримуємося найкращих практик

Розробка кожного продукту є системою дизайнерських рішень та технологічних аспектів, що в свою чергу формують ексклюзивний продукт, єдиний в своєму виді.

Камінь

Камінь в інтер’єрі – це елегантний спосіб створити затишну та теплу атмосферу в будь-якому приміщенні. Він може використовуватись як центральний елемент кімнати, додаючи до неї шарму та стилю, а також забезпечуючи додаткове джерело тепла.

ТОВАРИ

Каталог інтер’єрного каменю – це незамінний інструмент для створення стильного та елегантного дизайну вашого будинку або офісу. В ньому ви знайдете різноманітні види каменю, які дозволять створити неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні.

Контактна форма

Є питання ? Заповніть нашу форму

Часті запитання

Наша компанія пропонує широкий діапазон розмірів та форм виробів з каменю, що задовольнять потреби будь-якого клієнта.

Середня ціна за квадратний метр виробів з каменю залежить від виду каменю та складності виробу. Зазвичай вона коливається від $50 до $200.

Ми використовуємо різні методи обробки каменю, залежно від виду каменю та проекту. Серед них – різьблення, полірування, гальванічна обробка та інші.

 

Терміни виготовлення та доставки нашої продукції залежать від складності проекту та кількості виробів. Зазвичай це займає від 2 до 6 тижнів.

 

Так, ми пропонуємо програму лояльності та знижки для постійних клієнтів, які залежать від обсягу замовлення та частоти покупок.